Kolorowanka superbaletnice

Kolorowanka „Superbaletnice” wychodzi naprzeciw marzeniom dzieci o wspaniałym tańcu, zdolnościach wykonywania piruetów, byciu prawdziwą baletnicą. Dziecko może z bliska przyjrzeć się wyposażeniu doskonałych tancerek, poznać tajniki ich strojów, a nawet… zatańczyć razem z nimi! Do kolorowanki dodane...
7,25 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,21 zł

Opis

Kolorowanka „Superbaletnice” wychodzi naprzeciw marzeniom dzieci o wspaniałym tańcu, zdolnościach wykonywania piruetów, byciu prawdziwą baletnicą. Dziecko może z bliska przyjrzeć się wyposażeniu doskonałych tancerek, poznać tajniki ich strojów, a nawet… zatańczyć razem z nimi! Do kolorowanki dodane są urocze naklejki.

Autorem historyjki "Kolorowanka z naklejkami Superbaletnice" jest Hubert Włodarczyk.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Kolorowanka z naklejkami Superbaletnice". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

"Kolorowanka z naklejkami Superbaletnice" udostępniło Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.