Kolorowanka z tatuażami. Magiczne święta

ŚWIĘTAtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).
4,34 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,96 zł

Opis

ŚWIĘTAtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!
W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).

Wydawnictwo Skrzat jest autorem książki "Kolorowanka z tatuażami. Magiczne święta".

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Kolorowanka z tatuażami. Magiczne święta". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać nastrój.

Przedszkolaki w wieku 3-8 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do pleczaczka dziecka.

"Kolorowanka z tatuażami. Magiczne święta" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.