Kolorowanka z tatuażami. Pojazdy

MOTOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
4,42 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,38 zł

Opis

MOTOtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Wydawnictwo Skrzat to autor tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Pojazdy".

Podaruj dziecku książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Pojazdy". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat maszyn!

Malowanki dla dzieci w wieku 3-8 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do kosmetyczki.

Publikacja Kolorowanka z tatuażami. Pojazdy została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.