Kolorowanka Zima

32 strony z kolorowankami dotyczącymi tematyki zimowej. Doskonałe do ćwiczeń rysowania, kolorowania oraz pisania szlaczków. 
6,30 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

32 strony z kolorowankami dotyczącymi tematyki zimowej. Doskonałe do ćwiczeń rysowania, kolorowania oraz pisania szlaczków. 

Jarosław Żukowski jest autorem tytułu "Kolorowanka Zima".

"Kolorowanka Zima" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Dzieci w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i kup dla niego także kolejne książki z cyklu "Kolorowanki".

Jest to krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Kolorowanka Zima została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz także inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.