Koloruj i ucz się z kogutkiem!

Seria książek przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, a w środku mnóstwo przeróżnych zadań: rysowanie po śladzie, łączenie kropek, kolorowanie według specjalnego kodu, kolorowych kropek lub zgodnie z kolorem konturów. Maluch ćwiczy rączkę, ale też rozwija zmysł obserwacji,...
9,60 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,32 zł

Opis

Seria książek przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, a w środku mnóstwo przeróżnych zadań: rysowanie po śladzie, łączenie kropek, kolorowanie według specjalnego kodu, kolorowych kropek lub zgodnie z kolorem konturów. Maluch ćwiczy rączkę, ale też rozwija zmysł obserwacji, wyszukując różne elementy i dobierając kolory. Opanowuje też podstawy liczenia. A zabawę uatrakcyjniają polecenia z wykorzystaniem kolorowych naklejek.

Książeczka "Koloruj i ucz się z kogutkiem!" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Jest to dość krótka lektura - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Koloruj i ucz się z kogutkiem!" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.