Koloruję i naklejam 4

  • AWM
  • 9788381811538
  • 1 dzień + czas dostawy
Atrakcyjna KOLOROWANKA Z NAKLEJKAMI zachęca najmłodszych do KREATYWNEJ ZABAWY. Zawiera 80 prostych rysunków z GRUBYM OBRYSEM. DUŻY FORMAT pozwala na TWÓRCZĄ EKSPRESJĘ. Książka zawiera sympatyczne ilustracje ZRÓŻNICOWANE TEMATYCZNIE. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które dopiero...
10,22 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,08 zł

Opis


Atrakcyjna KOLOROWANKA Z NAKLEJKAMI zachęca najmłodszych do KREATYWNEJ ZABAWY.
Zawiera 80 prostych rysunków z GRUBYM OBRYSEM.
DUŻY FORMAT pozwala na TWÓRCZĄ EKSPRESJĘ.

Książka zawiera sympatyczne ilustracje ZRÓŻNICOWANE TEMATYCZNIE. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które dopiero zaczynają przygodę z KOLOROWANIEM. Zabawę urozmaicają NAKLEJKI stanowiące PODPOWIEDŹ KOLORYSTYCZNĄ. Mali artyści mogą z nich skorzystać lub nadać barwy według własnego pomysłu.

Książka
• doskonali SPRAWNOŚĆ MANUALNĄ
• ćwiczy KONCENTRACJĘ
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• wzbogaca SŁOWNICTWO
• uatrakcyjnia CZAS WOLNY

KOLORUJĘ I NAKLEJAM
Seria PROSTYCH KOLOROWANEK Z NAKLEJKAMI przeznaczona dla PRZEDSZKOLAKÓW. Świetnie rozwija MOTORYKĘ MAŁĄ i w atrakcyjny dla dzieci sposób, przygotowuje je do NAUKI PISANIA.

Tytuł "Koloruję i naklejam 4" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Koloruję i naklejam 4" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać nastrój.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

"Koloruję i naklejam 4" wydało Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.