Koloruję. Modelki

Zapraszamy do kolorowej krainy!Kolorowanie rozwija zdolności manulane dziecka, uczy spostrzegawczości i dokładności.Zapewnia dzieciom dobrą zabawę i ciekawe zajęcie.
7,49 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Zapraszamy do kolorowej krainy!
Kolorowanie rozwija zdolności manulane dziecka, uczy spostrzegawczości i dokładności.
Zapewnia dzieciom dobrą zabawę i ciekawe zajęcie.

Autorem tytułu "Koloruję. Modelki" jest autor zbiorowy.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Koloruję. Modelki" została udostępniona przez Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.