Wyczaruj zwierzęta na wsi. Malowanki wodne

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie...
5,05 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,05 zł

Opis

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw

Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

Historyjka "Wyczaruj zwierzęta na wsi. Malowanki wodne" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Podaruj maluchowi książeczkę "Wyczaruj zwierzęta na wsi. Malowanki wodne". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Jest to wspaniała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Malowanki dla dzieci w wieku 2-4 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

"Wyczaruj zwierzęta na wsi. Malowanki wodne" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.