Kraina Lodu. Biblioteczka przygody. Disney

"Kraina Lodu" to kolejny tytuł w "Biblioteczce przygody", której czytelnicy mają szansę poznać losy bohaterów ulubionych filmów Disneya. "Kraina Lodu", jak i inne powieści tej serii, jest emocjonująca i pełna zwrotów akcji. To historia o dwóch siostrach, prawdziwej miłości, a także o tym, że dobro...
21,43 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,71 zł

Opis

"Kraina Lodu" to kolejny tytuł w "Biblioteczce przygody", której czytelnicy mają szansę poznać losy bohaterów ulubionych filmów Disneya. "Kraina Lodu", jak i inne powieści tej serii, jest emocjonująca i pełna zwrotów akcji. To historia o dwóch siostrach, prawdziwej miłości, a także o tym, że dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane.

Zanim królestwo Arendelle pokryło się lodem, jego mieszkańcy odliczali czas, obserwując kolejne pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. Pewnego dnia wszystko to, co znali, znika za sprawą czaru królowej Elsy. W środku lipca w królestwie pojawia się zima: mroźna, skuta lodem i zasypana śniegiem. W dniu koronacji Elsa, zamiast rozpocząć szczęśliwe i mądre panowanie, musi uciekać z rodzinnego zamku i ukryć się w górach. Podąża za nią młodsza siostra Anna, a wraz z nią dzielny młodzieniec Kristoff i renifer Sven. Czy uda się jej przekonać siostrę do powrotu i przywrócić lato w Arendelle? Czy Hans, którego młoda dziewczyna poznała w czasie koronacji Elsy, a który ją zauroczył, okaże się godny jej miłości? Czy Elsa nauczy się kontrolować swoją moc? I wreszcie - czy do królestwa zawita lato?

Szczegóły - Kraina Lodu. Biblioteczka przygody. Disney

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>