Królik iluzjonista i festiwal sztuk magicznych

10,29
Opis

Królik Iluzjonista zaprasza na niesamowity Festiwal Sztuk Magicznych!

Usiądź wygodnie i daj się porwać wielkiej księdze iluzji, która odkryje przed Tobą sztuczki przekraczające granicę między tym, co możliwe, a tym, co nierealne.

Iluzje i złudzenia optyczne, niespodziewane magiczne efekty wystawią Twoje zmysły na próbę.

Pamiętaj! Nic nie jest takie, jakie się wydaje!

Ponad 25 magicznych sztuczek i iluzji optycznych!

Patricia Geis to autor tytułu "Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych".

Książka pt. "Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych" należy do działu Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 5 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych" została opublikowana przez Wydawnictwo IUVI. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.