A królik słuchał

Mały Taylor w skupieniu bawi się klockami. Kiedy budowla się rozpada, chłopiec nie bardzo wie, jak ma na to zareagować. Zaraz nadbiega jednak całe mnóstwo doradców, którzy wiedzą lepiej, czego Taylor chce i potrzebuje… Prosta opowieść o tym, jak ważne jest zrozumienie własnych uczuć i potrzeb.
22,74 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,84 zł

Opis

Czy pragniesz podarować swojemu dziecku książkę, która w subtelny sposób wprowadzi go w świat emocji i uczuć? "A Królik Słuchał" autorstwa Cori Doerrfeld to odpowiedź na Twoje poszukiwania. Oto prosta, a zarazem głęboka opowieść, która w edukacyjny sposób wprowadza najmłodszych w temat empatii, zrozumienia i wsłuchiwania się w potrzeby drugiego człowieka.


O Autorce

Cori Doerrfeld jest uznana za jedną z najciekawszych autorek książek dla dzieci. W swojej twórczości porusza istotne problemy, starając się przekazać młodym czytelnikom wartościowe lekcje.


Opinie o książce

"A Królik Słuchał" zdobyła serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wielu rodziców docenia głębię zawartej w niej przemyślanej treści, a maluchy uwielbiają kolorowe ilustracje i urocze postacie.


Fragment książki

"Mały Taylor w skupieniu bawi się klockami. Kiedy budowla się rozpada, chłopiec nie bardzo wie, jak ma na to zareagować. Zaraz nadbiega jednak całe mnóstwo doradców, którzy wiedzą lepiej, czego Taylor chce i potrzebuje."


Słowa od autorki

"Chciałam stworzyć książkę, która pomoże dzieciom zrozumieć swoje uczucia i nauczyć je, że czasami wystarczy tylko słuchać." - Cori Doerrfeld

W naszym sklepie znajdziesz pierwsze wydanie tej wzruszającej książki, wydane przez Wydawnictwo Mamania. Książka jest dostępna w twardej okładce, co zapewnia jej trwałość na lata. Zawiera 40 stron pełnych barwnych ilustracji, które przyciągną uwagę Twojego dziecka, stymulując jego kreatywność.

Książka "A Królik Słuchał" jest doskonała dla dzieci w wieku 2-4 lat, gdyż akurat w tym okresie dzieci intensywnie rozwijają swoje umiejętności społeczne. Poprzez czytanie tej książki, maluchy nie tylko czerpią radość z interakcji z dorosłymi, ale także rozwijają swoje umiejętności mówienia i kreatywnego myślenia. Wszystko to podczas wspólnej, wspaniałej zabawy!

Zapraszamy do zakupu książki "A Królik Słuchał" - wyjątkowej pozycji, która przeniesie malucha do świata fantazji, a jednocześnie wprowadzi go w najważniejsze aspekty emocji i uczuć. To nie tylko zbiór kolorowych ilustracji, ale prawdziwe kompendium wiedzy, które w atrakcyjnej formie przekazuje ważne lekcje.

Spraw, aby Twoje dziecko odkryło siłę empatii i zrozumienia wraz z książką "A Królik Słuchał". Zamów teraz na bee.pl i ciesz się niesamowitymi chwilami spędzonymi na wspólnym czytaniu. Czytanie to nie tylko nauka - to także budowanie trwałej więzi z Twoim dzieckiem.

Szczegóły - A królik słuchał

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również