Krzewiedźma. Jak zostać czarownicą. Tom 1

Daj się oczarować... Jak zostać czarownicą to seria stworzona dla wielbicieli Harry'ego Pottera! Minęło siedem lat, odkąd Cassie Morgan po raz ostatni widziała matkę. W okropnej szkole z internatem przy zdrowych zmysłach trzymają ją tylko ma­rzenia o ucieczce oraz zakazane książki: z...
33,18 * 49,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,45 zł

Opis

Daj się oczarować... Jak zostać czarownicą to seria stworzona dla wielbicieli Harry'ego Pottera!

Minęło siedem lat, odkąd Cassie Morgan po raz ostatni widziała matkę. W okropnej szkole z internatem przy zdrowych zmysłach trzymają ją tylko ma­rzenia o ucieczce oraz zakazane książki: z opowieściami o magicznym ludzie faerów. Czyżby historie, które Cassie brała dotąd za baśnie, mówiły prawdę? Dziewczynka przekona się o tym na własnej skórze, gdy postanowi odnaleźć zaginioną mamę i wyruszy w nieznane. Dzięki pomocy gadającego kota Montekiego dotrze do krewnej, o istnieniu której nie miała pojęcia - i to nie byle jakiej krewnej, gdyż ciotka Miranda należy do szacownego rodu czarow­nic: potężnych i tajemniczych strażniczek bezpieczeństwa ludzi!

Brzmi dobrze? A to dopiero początek przygody! Cassie już niebawem odkryje, że wiedźmą nie można się urodzić... ale można nią zostać.


O autorce

Skye McKenna przyszła na świat w osadzie górniczej w Australii. Dorastała w atmosferze szacunku dla zwierząt i całej dzikiej przyro­dy. W poszukiwaniu przygód wyruszyła do Wielkiej Brytanii i pokochała tamtejsze krajo­brazy. Obecnie mieszka w Szkocji... i jeśli wła­śnie nie czyta ani nie pisze, to najpewniej szuka pomysłów do swoich powieści pośród wzgórz i lasów.

Szczegóły - Krzewiedźma. Jak zostać czarownicą. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>