Książeczka dla Ciebie, Tatusiu

  • 9788396592484
  • 48 godzin + czas dostawy
Tata to prawdziwy bohater każdego malucha, dlatego jeżeli pragniesz dopomóc dziecku w stworzeniu niepowtarzalnego upominku dla ukochanego Tatusia ta książeczka będzie idealnym pomysłem! Na 16 stronnicach otulonych stylową, szafirową oprawą z białym tłoczeniem, Twoje dziecko będzie mogło dać upust...
37,26 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,96 zł

Opis

Tata to prawdziwy bohater każdego malucha, dlatego jeżeli pragniesz dopomóc dziecku w stworzeniu niepowtarzalnego upominku dla ukochanego Tatusia ta książeczka będzie idealnym pomysłem! Na 16 stronnicach otulonych stylową, szafirową oprawą z białym tłoczeniem, Twoje dziecko będzie mogło dać upust swojej kreatywności!

Książeczka dla Ciebie, Tatusiu piękno własnoręcznie przygotowanego arcydzieła

Twój maluch uwielbia kolorować, wypełniać i tworzyć niezwykłe prace plastyczne? Szukasz pomysłu na niebanalną zabawę lub interesującą formę aktywności artystycznej? Dzięki Książeczce dla Ciebie, Tatusiu Twoje dziecko zyska okazję ku temu, aby wyrazić swoje uczucia względem rodzica własnymi rączkami i wspaniale spędzić czas!

Wydana z troską o detale publikacja zachęca najmłodszych do stworzenia pięknej laurki na każdą okazję, jak i bez okazji. Przyjazne wskazówki, poręczna forma i angażująca dziecko zawartość pomogą krok po kroku opracować pomysłowy prezent, a przy tym rozwinąć kreatywność! Twój malec może ją pomalować, wypełnić wycinankami, rysunkami, wierszykami, naklejkami, słowem zdać się na swoją fantazję i stworzyć oryginalne dzieło, które z dumą podaruje Tatusiowi.

Książeczka dla Ciebie, Tatusiu to dziecięca wersja Waszych ulubionych Książeczek o Tobie, w której znajdziesz dużo kolorowania i troszkę uzupełniania. Książeczkę dziecko może uzupełnić samo jeśli posiada już umiejętność pisania lub z pomocą innej dorosłej osoby.

Od dziecka dla najlepszego Taty

Książeczka dla Ciebie, Tatusiu powstała z myślą o najmłodszych, którzy chcą ofiarować Tacie wyjątkowy prezent na Dzień Ojca, urodziny, pod choinkę, na Mikołaja, jak również każdą inną szczególną okoliczność lub tak po prostu bez okazji. Każdy rodzic z pewnością będzie zachwycony i doceni wysiłek małego/ej artysty/ki, a powstała w ten sposób nietuzinkowa pamiątka jeszcze nie raz (i nie dwa) wzruszy do łez.

Podsumowując, Książeczka dla Ciebie, Tatusiu łączy w sobie:

Format: A6

16 stron do kreatywnego wypełnienia (treści neutralne pod względem płci dziecka)

Piękną oprawę w odcieniu szafirowym z białym tłoczeniem

W środku papier 120g

Wersję Książeczka dla Ciebie, Tatusiu stworzona została z myślą o każdym dziecku, które pragnie ofiarować niezwykły upominek swojemu Niezwykłemu Tacie, a dla każdej Wspaniałej Mamy przygotowaliśmy Książeczkę dla Ciebie, Mamusiu. Starsze dzieci z kolei, mogą wyrazić swoje uczucia względem rodziców w postaci naszych bestsellerów: Książeczki o Tobie tato oraz Książeczki o Tobie mamo .

Szczegóły - Książeczka dla Ciebie, Tatusiu

  • Producent: Grupa Kreatywna
  • Rok wydania: 2023
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788396592484
  • EAN: 9788396592484
  • Wymiary: 147x215 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>