Książeczki z puzzlami i kolorowankami. Konie

Pięknie zilustrowana fotografiami, kartonikowa książeczka wzbogacona wbudowanymi w strony trzema arkuszami puzzli. Każdy arkusz składa się z 9 dużych elementów. Pod każdym arkuszem znajduje się obrazek do pokolorowania. Książeczka zawiera krótkie opowiadanie, oraz mnóstwo kolorowych obrazków. Twój...
20,00 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,66 zł

Opis

Pięknie zilustrowana fotografiami, kartonikowa książeczka wzbogacona wbudowanymi w strony trzema arkuszami puzzli. Każdy arkusz składa się z 9 dużych elementów. Pod każdym arkuszem znajduje się obrazek do pokolorowania. Książeczka zawiera krótkie opowiadanie, oraz mnóstwo kolorowych obrazków. Twój maluszek pozna wiele nowych słów, pokoloruje obrazki i nauczy się dopasować do siebie elementy puzzli. Mnóstwo zabawy gwarantowane.

Tytuł "Książeczki z puzzlami i kolorowankami. Konie" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Książeczki z puzzlami i kolorowankami. Konie". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Publikacja Książeczki z puzzlami i kolorowankami. Konie została wydana przez Wydawnictwo MD Creative. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.