Co warto wiedzieć o przyrodzie

Co warto wiedzieć o przyrodzie to jedyna książeczka na rynku, dzięki której dzieci dowiedzą się, skąd się bierze deszcz, dlaczego pada śnieg, co to jest zorza polarna, czym się różni las iglasty od liściastego. Ta najlepsza pozycja dla maluchów, zawierająca mądre i ciekawe rymowanki, odpowiada na...
11,69 * 17,98 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,15 zł

Opis

Co warto wiedzieć o przyrodzie to jedyna książeczka na rynku, dzięki której dzieci dowiedzą się, skąd się bierze deszcz, dlaczego pada śnieg, co to jest zorza polarna, czym się różni las iglasty od liściastego. Ta najlepsza pozycja dla maluchów, zawierająca mądre i ciekawe rymowanki, odpowiada na wszystkie pytania związane z wyglądem naszej planety, zjawiskami pogodowymi, porami roku oraz panującym klimatem.
Dzięki Co warto wiedzieć o przyrodzie mali obserwatorzy natury dowiedzą się wielu ciekawostek o otaczającym nas świecie, a przy okazji będą się doskonale bawić.
Piękne, ilustrowane wydanie na kredowym papierze oraz rzeczywiste zdjęcia opisywanych zjawisk z pewnością będą stanowiły nie lada gratkę dla ciekawskich maluchów! Serdecznie polecamy!
Twarda oprawa sprawia, że książka jest bardzo trwała i pięknie prezentuje się na półce.

Za treścią książeczki "Co warto wiedzieć o przyrodzie" stoi Izabela Michta.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka czytając mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", np. opisywany tu tytuł "Co warto wiedzieć o przyrodzie", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Ładne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to niezbyt długa książka - ma 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Co warto wiedzieć o przyrodzie" została udostępniona przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.