Kto posłucha, ten usłyszy. Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla najmłodszych uczniów + 2 płyty CD

Kto posłucha, ten usłyszy jest wyjątkową pozycją wydawniczą. W jej skład wchodzą książka oraz dwie płyty CD, na których zapisano cały materiał potrzebny do ćwiczeń, a także polecenia kierowane do dziecka. Z ćwiczeń zawartych w publikacji mogą korzystać dzieci przygotowujące się do nauki czytania i...
26,99 * 33,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł

Opis

Kto posłucha, ten usłyszy jest wyjątkową pozycją wydawniczą. W jej skład wchodzą książka oraz dwie płyty CD, na których zapisano cały materiał potrzebny do ćwiczeń, a także polecenia kierowane do dziecka. Z ćwiczeń zawartych w publikacji mogą korzystać dzieci przygotowujące się do nauki czytania i pisania, a także dzieci, które tę naukę już rozpoczęły. Cały materiał do ćwiczeń percepcji słuchowej został starannie uporządkowany. Zachowano zasadę stopniowania trudności. Zadania dotyczą więc kolejno: odgłosów z bliższego i dalszego otoczenia dziecka, rytmów, wyrazów, sylab i głosek.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Kto posłucha, ten usłyszy + 2CD"?
Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz są autorami tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.

 
W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.

 
Jaka jest data wydania "Kto posłucha, ten usłyszy + 2CD"?
Ta pozycja została wydana w 2022 . Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że korzystają z najnowszych materiałów.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
35 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Kto posłucha, ten usłyszy. Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla najmłodszych uczniów + 2 płyty CD

 • Tytuł: Kto posłucha, ten usłyszy. Komplet
 • Autorzy: Magdalena Hinz, Małgorzata Barańska
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 35
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788383091464
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla najmłodszych uczniów
 • ISBN: 9788383091464

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>