Najpiękniejsze opowieści pod choinkę

Opowieści przepełnione ciepłem - najpiękniejszy prezent pod choinkę! Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Jest bowiem coś niezwykłego w przygotowywaniu wigilijnych potraw, strojeniu drzewka własnoręcznie zrobionymi ozdobami, czekaniu na pierwszą gwiazdkę i wymarzone prezenty. W tym dniu...
12,56 * 17,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,75 zł

Opis

Opowieści przepełnione ciepłem - najpiękniejszy prezent pod choinkę!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Jest bowiem coś niezwykłego w przygotowywaniu wigilijnych potraw, strojeniu drzewka własnoręcznie zrobionymi ozdobami, czekaniu na pierwszą gwiazdkę i wymarzone prezenty.

W tym dniu zdarzają się też rzeczy nadzwyczajne. Piesek i papużka znajdują nowy dom, a dwie małe dziewczynki zasypiają szczęśliwe w piętrowym łóżku, którego do tej pory nie miały.

Autorem książeczki "Najpiękniejsze opowieści pod choinkę" jest Ewa Stadtmller.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Najpiękniejsze opowieści pod choinkę". Krótka forma to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Najpiękniejsze opowieści pod choinkę" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz też inne publikacje tego wydawcy.