Nasze kolorowe koparki z naklejkami

W książeczce czekają na ciebie rysunki wesołych koparek, które nie mogą się doczekać, aż je pokolorujesz. Weź zatem kredki lub flamastry i do dzieła!
1,83 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1,83 zł

Opis


W książeczce czekają na ciebie rysunki wesołych koparek, które nie mogą się doczekać, aż je pokolorujesz. Weź zatem kredki lub flamastry i do dzieła!

Książeczka "Nasze kolorowe koparki z naklejkami" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do fryzjera.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Nasze kolorowe koparki z naklejkami została wydana przez Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.