Nasze kochane księżniczki z naklejkami

W książeczce czekają na ciebie rysunki uroczych księżniczek, które nie mogą się doczekać, aż je pokolorujesz. Weź zatem kredki lub flamastry i do dzieła!
1,83 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1,83 zł

Opis


W książeczce czekają na ciebie rysunki uroczych księżniczek, które nie mogą się doczekać, aż je pokolorujesz. Weź zatem kredki lub flamastry i do dzieła!

Historyjka "Nasze kochane księżniczki z naklejkami" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jest to dość krótka książka - jej długość to 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Nasze kochane księżniczki z naklejkami" udostępniło Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.