Orły nad Londynem. Z historii Dywizjonu 303. Czytam sobie. Poziom 2

Jurek jest polskim pilotem, który lata w Anglii w słynnym Dywizjonie 303. To mini opowieść przygodowa, którą czyta się z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Razem z Jurkiem przeżywamy jego kolejne niebezpieczne akcje za sterami samolotu Huraganek. Pilot Dywizjonu 303 odpiera kolejne ataki,...
9,90 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,85 zł

Opis

Jurek jest polskim pilotem, który lata w Anglii w słynnym Dywizjonie 303. To mini opowieść przygodowa, którą czyta się z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Razem z Jurkiem przeżywamy jego kolejne niebezpieczne akcje za sterami samolotu Huraganek. Pilot Dywizjonu 303 odpiera kolejne ataki, zestrzeliwuje samoloty wroga, ratuje z opresji swoich kompanów. Sensacyjna historia Wojciecha Widłaka oraz widowiskowe ilustracje Tomka Kozłowskiego tworzą książkę, od której ciężko się oderwać.

Jak zwykle na końcu książki z cyklu Czytam sobie czeka na młodych czytelników mała nagroda: dyplom sukcesu oraz kolorowe naklejki. Największym trofeum dla dziecka jest oczywiście satysfakcja z samodzielnego przeczytania kolejnej dobrej książki.

Orły nad Londynem Wojciecha Widłaka, z ilustracjami Tomka Kozłowskiego jest częścią bestsellerowej serii Czytam sobie, która wspiera naukę czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Cykl podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania. Orły nad Londynem to książeczka historyczna na poziomie 2.

Wszystkie książki z serii Czytam sobie są dopasowane do możliwości i upodobań młodych czytelników:

  • mają poręczny format,
  • są napisane dużą czcionką,
  • tworzą je wybitni polscy autorzy i ilustratorzy,
  • przedstawiają wciągające historie.

Dlatego dzieci tak chętnie sięgają po książki Czytam sobie, a z półek w księgarniach zniknęło już ponad dwa miliony książeczek z tej serii. Polecamy!

Szczegóły - Orły nad Londynem. Z historii Dywizjonu 303. Czytam sobie. Poziom 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>