Pociąg z cyferkami

Wsiądź do pociągu pełnego cyferek Wejdź do przedziału ze wszystkimi cyframi. Przejdź przez wagon z miejscem na napisane przez ciebie cyferki. A na koniec zajrzyj do wagonu restauracyjnego, gdzie znaduje się mnóstwo prostych zadań związanych z liczeniem.Seria "Pociąg z..." to doskonała pomoc w nauce...
9,26 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,21 zł

Opis

Wsiądź do pociągu pełnego cyferek

Wejdź do przedziału ze wszystkimi cyframi. Przejdź przez wagon z miejscem na napisane przez ciebie cyferki. A na koniec zajrzyj do wagonu restauracyjnego, gdzie znaduje się mnóstwo prostych zadań związanych z liczeniem.

Seria "Pociąg z..." to doskonała pomoc w nauce pisania i liczenia. W każdej książce znajdują się ćwiczenia edukacyjne, które wprowadzą dziecko w świat pisania liter i cyfr poprzez zadania rozbudzające ciekawość dzieci, kolorowanki oraz naklejki.

Za treścią książeczki "Pociąg z cyferkami" stoi Paweł Błoński.

Wybierz "Pociąg z cyferkami" i ćwicz z dzieckiem naukę pisania lub liczenia. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 4 do 5 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Pociąg z cyferkami" została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.