Przyjaciółki i ich pupile. Naklejkowe przebieranki

Zapraszamy do świata najlepszych przyjaciółek i ich ukochanych pupili. Łączy je magiczna moc przyjaźni i ogromna miłość do zwierzaków. Ty też wypowiedz tajemnicze zaklęcie i za pomocą naklejek ubierz przyjaciółki i ich zwierzaki. Możesz dowolnie zmieniać stroje, dodatki, ozdoby zgodnie z własnymi...
12,98

Opis

Zapraszamy do świata najlepszych przyjaciółek i ich ukochanych pupili.

Łączy je magiczna moc przyjaźni i ogromna miłość do zwierzaków. Ty też wypowiedz tajemnicze zaklęcie i za pomocą naklejek ubierz przyjaciółki i ich zwierzaki. Możesz dowolnie zmieniać stroje, dodatki, ozdoby zgodnie z własnymi upodobaniami.

Poczuj się, jak stylistka i baw się strojami, dodatkami i wspaniałymi naklejkami.

Książeczka "Naklejkowe przebieranki. Przyjaciółki i ich pupile" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Podaruj dziecku książeczkę "Naklejkowe przebieranki. Przyjaciółki i ich pupile". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

Pozycja "Naklejkowe przebieranki. Przyjaciółki i ich pupile" została udostępniona przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.

Szczegóły - Przyjaciółki i ich pupile. Naklejkowe przebieranki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>