Wróżki. Naklejkowe przebieranki

Zapraszamy do zaczarowanego świata Wróżek, które żyją pośród magii i czarodziejskich zaklęć. Każda z wróżek ma magiczną moc, dzięki której może zmieniać rzeczywistość. Ty też możesz to zrobić, za pomocą naklejek, które znajdują się w środku książki! Użyj ich i ubierz Wróżki na różne okazje. Poznaj...
12,20 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,26 zł

Opis

Zapraszamy do zaczarowanego świata Wróżek, które żyją pośród magii i czarodziejskich zaklęć. Każda z wróżek ma magiczną moc, dzięki której może zmieniać rzeczywistość. Ty też możesz to zrobić, za pomocą naklejek, które znajdują się w środku książki! Użyj ich i ubierz Wróżki na różne okazje.

Poznaj pięknie ilustrowane książeczki z naklejkami. Dzieci, przyklejając naklejki, mogą „ubierać” zwierzątka lub postacie w rozmaite stroje i dodatki. Idealny pomysł na zabawę w domu, jak i poza nim, np. u lekarza lub w podróży. Dziecko do zabawy ma aż trzy arkusze z naklejkami.

Monika Giełżecka to autor historii "Wróżki. Naklejkowe przebieranki".

Sprezentuj dziecku książeczkę "Wróżki. Naklejkowe przebieranki". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawić nastrój.

Przedszkolaki w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

"Wróżki. Naklejkowe przebieranki" wydało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.