Reksio. Wesołe podwórko

Kultowy bohater serialu animowanego ma już 50 lat! I nadal jest tym samym pomysłowym psiakiem, a jego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci. Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Zawsze trzymają się razem i mogą na siebie liczyć. Przyjaźń,...
14,73 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,07 zł

Opis

Kultowy bohater serialu animowanego ma już 50 lat! I nadal jest tym samym pomysłowym psiakiem, a jego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci.

Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Zawsze trzymają się razem i mogą na siebie liczyć. Przyjaźń, współpraca, ciekawość świata, szacunek dla zwierząt – to wartości, których uczą opowiadania o sympatycznym piesku z łatką.

Taplanie w błocie to doskonała zabawa. Uwielbiają ją wszyscy mieszkańcy podwórka. Gospodarz nie będzie jednak zadowolony, gdy zobaczy umorusane zwierzęta.,br>

Maria Szarf to autor tytułu "Reksio. Wesołe podwórko".

"Reksio. Wesołe podwórko" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Reksio jest ulubionym bohaterem wielu szkrabó. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Reksio uczy i bawi, doskonale wypełniając czas.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź też następne bajki z cyklu "Reksio".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Reksio. Wesołe podwórko" wydało Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.