Księżniczki. Malowanie wodą

Ta malowanka wodna spodoba się dzieciom. Grafiki przykują wzrok. Malowanka pomaga rozwijać wyobraźnię u dzieci i zapewnia dobrą zabawę z możliwością utrzymania porządku.Wystarczy kubek z wodą i pędzelek!
5,95 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,91 zł

Opis

Ta malowanka wodna spodoba się dzieciom. Grafiki przykują wzrok. Malowanka pomaga rozwijać wyobraźnię u dzieci i zapewnia dobrą zabawę z możliwością utrzymania porządku.
Wystarczy kubek z wodą i pędzelek!

Książeczka "Malowanie wodą. Księżniczki" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Malowanie wodą. Księżniczki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka dziecka.

Pozycja Malowanie wodą. Księżniczki została wydana przez Wydawnictwo Arystoteles. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.