Kukułeczka kuka

Kiedy dziecko się rodzi logopeda na oddziale noworodkowym powinien ocenić czy prawidłowo wykształciły się u dziecka narządy artykulacyjne i odruchy, które w przyszłości będą miały wpływ na rozwój mowy. Rzeczywistość sprawia, że noworodki nie zawsze mają taką szansę.Jeśli w mowie dziecka pojawiają...
15,37 * 18,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,89 zł

Opis

Kiedy dziecko się rodzi logopeda na oddziale noworodkowym powinien ocenić czy prawidłowo wykształciły się u dziecka narządy artykulacyjne i odruchy, które w przyszłości będą miały wpływ na rozwój mowy. Rzeczywistość sprawia, że noworodki nie zawsze mają taką szansę.
Jeśli w mowie dziecka pojawiają się sylaby, wyrazy, wreszcie proste zdania, rodzice nie czują niepokoju. Ich uwadze umykają nieprawidłowości, które z pewnością nie umkną logopedzie. W trudnej sytuacji są dzieci, które
z opóźnieniem nabywają umiejętności wypowiadania słów i zdań.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Kukułeczka kuka"?
Autorem tytułu jest Alicja Sztandera.
Jest autorem paru podręczników, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została wydana w 2018 roku. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 12 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Kukułeczka kuka

 • Autor: Alicja Sztandera
 • Wydawnictwo Psychoskok
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 12
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381192330
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Kukułeczka kuka
 • ISBN: 9788381192330
 • EAN: 9788381192330
 • Wymiary: 15.0x21.0x0.2 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>