Tradycyjne gry i zabawy świetlicowe

W książce przypomniano 125 najatrakcyjniejszych gier i zabaw świetlicowych z lat 1821–1936. Jak łatwo ocenić, zdecydowanie przewyższają one walorami dydaktycznymi i wychowawczymi wiele z najpopularniejszych obecnie. Zbiorek adresowany jest przede wszystkim do nauczycieli zatrudnionych w świetlicach...
22,98 * 29,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,26 zł

Opis


W książce przypomniano 125 najatrakcyjniejszych gier i zabaw świetlicowych z lat 1821–1936. Jak łatwo ocenić, zdecydowanie przewyższają one walorami dydaktycznymi i wychowawczymi wiele z najpopularniejszych obecnie.
Zbiorek adresowany jest przede wszystkim do nauczycieli zatrudnionych w świetlicach szkolnych.
Opisane gry i zabawy towarzyskie okażą się przydatne także w pracy środowiskowej i terapeutycznej.
Można również sięgnąć po nie, organizując wakacyjny wypoczynek dzieci oraz zielone szkoły.
By ułatwić pedagogom korzystanie z przypomnianych zabaw, zaadaptowano je do wymogów stawianych przez dzisiejszą szkołę.
Dlatego każdą z nich sfabularyzowano oraz precyzyjnie opisano ich cele w sferach dydaktycznej i wychowawczej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Tradycyjne gry i zabawy świetlicowe"?
Za treść tytułu odpowiada Piotr Winczewski.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


W którym roku został wydany "Tradycyjne gry i zabawy świetlicowe"?
Ta pozycja została wydana w 2018 r. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Ile stron zawiera ta pozycja?
256 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Tradycyjne gry i zabawy świetlicowe

 • Autor: Piotr Winczewski
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 256
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380800861
 • Język: polski
 • ISBN: 9788380800861
 • EAN: 9788380800861
 • Wymiary: 17.0x24.0x1.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>