Łamigłówki. Przejdź labirynt

"Łamigłówki. Przejdź labirynt" to pozycja dla dzieci, która ćwiczy przestrzenną wyobraźnię dziecka. To także doskonały sprawdzian dla spostrzegawczości malucha, w którym labirynty występują w różnym stopniu trudności. Dodatkową atrakcją są szlaczki na dole strony, które usprawniają zdolności...
6,84 * 7,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,75 zł

Opis

"Łamigłówki. Przejdź labirynt" to pozycja dla dzieci, która ćwiczy przestrzenną wyobraźnię dziecka. To także doskonały sprawdzian dla spostrzegawczości malucha, w którym labirynty występują w różnym stopniu trudności.

Dodatkową atrakcją są szlaczki na dole strony, które usprawniają zdolności manualne Twojego dziecka. 32 strony doskonałej zabawy dla Twojego dziecka.

Jarosław Żukowski to autor tytułu "Łamigłówki. Przejdź labirynt".

"Łamigłówki. Przejdź labirynt" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów dla niego również inne książki z cyklu "Łamigłówki".

Jest to krótka produkcja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Łamigłówki. Przejdź labirynt" została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.