LEGO City Centrum miasta 60292

Centrum miasta z możliwością rozbudowy Ten wyjątkowy zestaw jest pełen inspirujących funkcji, które spodobają się dzieciom, a ponadto zawiera płytki drogowe LEGO® City. Autentyczne detale ożywiają zabawę Dzieci mogą odgrywać scenki z realistycznymi budynkami miejskimi, fajnymi pojazdami i...

449.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Centrum miasta z możliwością rozbudowy
Ten wyjątkowy zestaw jest pełen inspirujących funkcji, które spodobają się dzieciom, a ponadto zawiera płytki drogowe LEGO® City.

Autentyczne detale ożywiają zabawę
Dzieci mogą odgrywać scenki z realistycznymi budynkami miejskimi, fajnymi pojazdami i postaciami z serialu LEGO® City.

Wybierz się z wizytą do świata serialu LEGO® City Adventures — to możliwe dzięki wyjątkowemu zestawowi LEGO City Centrum miasta (60292). Jest tam pizzeria, stacja recyklingu, myjnia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, dojo do ćwiczenia sztuk walki oraz park z atrakcjami dla dzieci, a do tego w pudełku czekają minifigurki postaci LEGO City. Zestaw zawiera też płytki ulic LEGO City, wiec zabawkę można łączyć z innymi zestawami, dowolnie rozbudowując miasto!

Łatwe w użyciu cyfrowe instrukcje budowania
Dzieci od 5 lat mogą powiększać, obracać i wizualizować model dzięki funkcji Instructions PLUS w aplikacji Instrukcje budowania LEGO®.

Doskonały pomysł na prezent dla sześciolatków i starszych dzieci
Zestaw zawiera łatwy poradnik budowania, ale dzieci mogą też użyć instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions — pozwalają one korzystać z funkcji przybliżania i obrotu widoku, dzięki którym każdy zostanie mistrzem konstrukcji.

Kreatywny świat LEGO City
Zestawy LEGO City są pełne budynków z rozmaitymi funkcjami, realistycznych pojazdów i ciekawych postaci, które zachęcają do budowania i samodzielnego wymyślania zabaw opartych na scenariuszach z prawdziwego życia.

 • W tym wyjątkowym zestawie LEGO® City Centrum miasta (60292) znajdziesz budynki z mnóstwem detali, fajne pojazdy i ciekawe postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. Sześciolatki i starsze dzieci będą zachwycone!
 • Są tu płytki ulicy LEGO® oraz wszystkie klocki potrzebne do zbudowania pizzerii, myjni, sali treningowej, parku, stacji recyklingu, ciężarówki, samochodu elektrycznego, motocykla i roweru. Do tego osiem minifigurek, dziecko i pies przewodnik.
 • Zestaw LEGO® sprawi, że poczujesz się jak w prawdziwym mieście. Dzieci mogą wjechać samochodami do myjni i zakręcić szczotkami, użyć dźwigu, aby załadować na ciężarówkę pojemniki z surowcami wtórnymi i robić mnóstwo innych rzeczy.
 • Ten imponujący zestaw to doskonała propozycja na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji dla fanów serialu telewizyjnego LEGO City Adventures i wszystkich dzieci, które lubią kreatywną zabawę.
 • Wymiary zmontowanego modelu centrum miasta LEGO® City: ok. 24 cm wysokości, 41 cm szerokościi 44 cm głębokości.
 • Zestaw zawiera akcesoria — pudełka na pizzę i łopatkę do podawania pizzy — a także komplet płytek ulicy LEGO®, więc dzieci mogą połączyć swoje miasto z innymi zabawkami LEGO.
 • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz cyfrowe instrukcje Instructions PLUS. Są one dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Building Instructions na smartfony i tablety i pomagają początkującym konstruktorom zostać mistrzami konstrukcji.
 • Zestawy LEGO® City zawierają kolorowe budynki, fajne pojazdyoraz ciekawe postacie, które zachęcają do pomysłowego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w scenerii przypominającej prawdziwe życie.
 • Produkcja klocków i elementów LEGO® odbywa się zawsze w zgodzie z rygorystycznymi branżowymi standardami jakości, dzięki czemu wszystko do siebie pasuje, a budowanie jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO® City przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

Obejrzyj film i zobacz jakie ciekawe elementy kryje w sobie ten zestaw

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO City Centrum miasta 60292

 • Producent: LEGO
 • Seria LEGO City
 • Kod producenta: 60292
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5702016912012
 • EAN: 5702016912012
 • Wymiary: 9.4 x 48.0 x 37.8 cm