LEGO DUPLO Szopa Złomka 10856

  • 5702015866729
Mali fani filmu Auta 3 wytwórni Disney•Pixar z radością spotkają się ze Złomkiem w jego szopie, a slalom wokół słupków i używanie klucza będą dla nich świetną zabawą. Pozwól dziecku udawać, że rozmawia na czacie wideo z Zygzakiem McQueenem na komputerze Złomka. W ten sposób pomożesz mu rozwijać...

86.75 zł

-4%

89.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Mali fani filmu Auta 3 wytwórni Disney Pixar z radością spotkają się ze Złomkiem w jego szopie, a slalom wokół słupków i używanie klucza będą dla nich świetną zabawą. Pozwól dziecku udawać, że rozmawia na czacie wideo z Zygzakiem McQueenem na komputerze Złomka. W ten sposób pomożesz mu rozwijać zdolności manualne i ćwiczyć wcielanie się w role. Przyjaźń tych dwóch bohaterów nie słabnie nawet, gdy Zygzak wyjeżdża daleko na zawody — to inspiracja do świetnej zabawy!

W zestawie do zbudowania Złomek z hakiem oraz fronton szopy z markizą. Dołączono klocki z rysunkami markizy, którą ozdabiają lampki w kształcie papryczek chili, ekran komputera z widocznym Zygzakiem McQueenem, radio oraz znak „Home Sweet Home”.

W zestawie są też akcesoria z klocków LEGO: oliwiarka, klucz i dwa słupki.

Pomóż dziecku układać historyjki o przyjaźni z udziałem Złomka i jego najlepszego kumpla. Małe dzieci z radością zbudują model Złomka, a potem będą jeździć tu i tam, szukając wszystkiego, co można by zaczepić na hak.

Wymiary Złomka: 7 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości
Wymiary szopy: ponad 14 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości.
Klocki LEGO DUPLO 10856 Szopa Złomka to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 2-5 lat.

W zestawie:

23 klocki
instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO DUPLO Szopa Złomka 10856

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702015866729