Leniwcu, pośpiesz się! Akademia Mądrego Dziecka. Zabawy z dźwiękiem

Zabawy z dźwiękiem to nowa seria dźwiękowych książeczek, która pojawiła się w ofercie Akademii Mądrego Dziecka. Leniwcu, pośpiesz się! Opowiada perypetie tytułowego zwierzątka, które niespiesznie przejeżdża samochodem przez miasto. Leniwiec jak wiadomo wszystko robi baaardzo wolno więc każdy...
30,21 * 42,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,28 zł

Opis

Zabawy z dźwiękiem to nowa seria dźwiękowych książeczek, która pojawiła się w ofercie Akademii Mądrego Dziecka. Leniwcu, pośpiesz się! Opowiada perypetie tytułowego zwierzątka, które niespiesznie przejeżdża samochodem przez miasto. Leniwiec jak wiadomo wszystko robi baaardzo wolno więc każdy kierowca ze swojego pojazdu go pospiesza, trąbiąc klaksonem. Pospiesza go lew z koparki, niedźwiedź z pociągu oraz panda z wozu strażackiego.

Na każdej stronie znajduje się guziczek który trzeba wcisnąć, by usłyszeć odpowiedni dźwięk. Guziczki mają różne kolory, dzięki czemu mały czytelnik wie który przycisk należy nacisnąć. Dzięki temu ćwiczy paluszki oraz aparat mowy naśladując usłyszany dźwięk. Dodatkowo ćwiczy skupienie słuchając krótkiego opowiadania.

W serii Zabawy z dźwiękiem ukazały się również:

  • Ciszej!
  • Przyjęcie u piratów!
  • Rakieta startuje!

Szczegóły - Leniwcu, pośpiesz się! Akademia Mądrego Dziecka. Zabawy z dźwiękiem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również