Lisek szuka skarpek

Witaj w Dębowym Lesie, gdzie Lisek zgubił skarpety. Pomożesz mu je odnaleźć? Aby to zrobić, otwórz okienka!
22,22 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,70 zł

Opis

Witaj w Dębowym Lesie, gdzie Lisek zgubił skarpety. Pomożesz mu je odnaleźć?
Aby to zrobić, otwórz okienka!

Julia Donaldson jest autorem książki "Lisek szuka skarpet".

W oryginale publikacja jest zatytułowana: Fox's socks.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Lisek szuka skarpet". Zbiór krótkich historii to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i zamów także kolejne książki z cyklu "W Dębowym Lesie".

Ta pozycja to 1. wydanie w jęz. polskim. Oryginalnie pozycja była napisana w języku angielskim. Rusinek Michał odpowiada za przekład na polski.

Jest to krótka publikacja - jej długość: 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Lisek szuka skarpet została opublikowana przez Wydawnictwo Tekturka. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.