Little Live Pets Piesek Całusek Rollie Cobi

Rollie Piesek Całusek to interaktywny piesek, który jest zawsze szczęśliwy gdy cię widzi. Bądź gotowa/y na całuski i przytulanki, kiedy tylko zaczniesz zabawę z Rollie, bo on uwielbia okazywać swoją miłość. Rollie porusza się i zachowuje jak prawdziwy szczeniaczek. Ma ponad 25 różnych dźwięków i...

230.35 zł

-35%

354.86 zł

Dodaj do schowka

Opis

Szukasz prezentu dla swojej pociechy, której znudziła się już zabawa zwykłymi maskotkami? Z pomocą przychodzi firma Cobi, która jest ekspertem jeśli chodzi o dziecięce, interaktywne zabawki. Rollie Piesek Całusek z serii Little Live Pets to najlepszy wybór – otrzymujesz nie tylko gwarancję wysokiej jakości, ale uszczęśliwiasz także swoje dziecko, które z pewnością zawsze marzyło o szczeniaku!

Rollie Piesek Całusek to interaktywna zabawka, która z pewnością skradnie serce każdemu maluchowi. Przeznaczona dla dzieci powyżej piątego roku życia, świetnie sprawdzi się także w przypadku znacznie starszych pociech. Rollie, wyposażony w ponad dwadzieścia pięć różnorakich dźwięków i reakcji, stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka! Zachowuje się jak szczeniak – macha ogonkiem, zamyka oczy przy zasypianiu i wydaje różne dźwięki. Dodatkowo, w każdym opakowaniu znajduje się certyfikat adopcji psiaka, któremu można nadać dobrowolnie wybrane imię.

Rollie Piesek Całusek:

  • w opakowaniu znajduje się jedna zabawka, certyfikat adopcji oraz instrukcja użytkowania,
  • produkt przeznaczony dla dzieci w wieku pięciu lat i starszych,
  • gwarancja 12 miesięcy,
  • wymagane cztery baterie.

Nie od dziś wiadomo, że produkcja zabawek dla dzieci to szczególnie wymagająca branża. Produkty te muszą bowiem zostać przygotowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, ale także z dbałością o każdy detal. Dzieci to najbardziej wymagający konsumenci – zwracają uwagę nie tylko na wygląd produktu, ale także na jego pozostałe właściwości takie jak wydawanie dźwięków czy samodzielne poruszanie się zabawek. Cobi już od lat 80. XX wieku zgłębia tajemnice dziecięcych zabaw, by dostarczyć rodzicom i ich pociechom produkty najwyższej jakości, zapewniające godziny wesołych i pouczających zabaw.

Rollie Piesek Całusek to interaktywny piesek, który jest zawsze szczęśliwy gdy cię widzi. Bądź gotowa/y na całuski i przytulanki, kiedy tylko zaczniesz zabawę z Rollie, bo ON uwielbia okazywać swoją miłość. Rollie porusza się i zachowuje jak prawdziwy szczeniaczek. Ma ponad 25 różnych dźwięków i reakcji. Gdy go głaszczesz po grzbiecie macha ogonkiem, a gdy pogłaszczesz go po główce zacznie wysuwać języczek. Rollie zasypia zamykając oczka i wydając dźwięki. Piesek ma specjalny certyfikat adopcji. Możesz mu nadać wybrane imię.

Zawartość zestawu:

  • 1 Rollie
  • 1 Certyfikat adopcji
  • 1 Instrukcja

Baterie: Wymagane 4 baterie AAA/LR03. Baterie załaczono do celów demonstracyjnych.

Szczegóły - Little Live Pets Piesek Całusek Rollie Cobi

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt