Lovela Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych 1 l

Odplamiacz do tkanin. Działa na typowe dziecięce plamy, jak np. z dań ze słoiczków, soku brzoskwiniowego, trawy, błota i kredek świecowych. „Polecam produkty Lovela, których hipoalergiczna i wyjątkowa, niedrażniąca formuła została specjalnie opracowana, aby ochronić wrażliwą skórę. Produkty...

20.99 zł

-13%

23.99 zł

Cena za L : 20.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Odplamiacz do tkanin.

Działa na typowe dziecięce plamy, jak np. z dań ze słoiczków, soku brzoskwiniowego, trawy, błota i kredek świecowych.

„Polecam produkty Lovela, których hipoalergiczna i wyjątkowa, niedrażniąca formuła została specjalnie opracowana, aby ochronić wrażliwą skórę. Produkty bezpieczne dla dzieci już od pierwszego dnia życia oraz dla osób cierpiących na alergie i atopowe zapalenie skóry. Rekomenduję używanie produktów Lovela do 3. roku życia dziecka, a także do prania ubrań całej rodziny."

dr Lidia Ruszkowska

Składniki - Lovela Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych 1 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: mydło, fosfoniany, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dla uzyskania najlepszych rezultatów w przypadku trudnych plam przed praniem nalać płyn bezpośrednio na plamę lub namoczyć ubranka. Przed praniem należy nalać płyn bezpośrednio na plamę i potrzeć. Pozostawić na tkaninie nie dłużej niż 10 min. Trudne i zaschnięte plamy najlepiej namoczyć przed praniem w ciepłej wodzie (o temp. do 40°C). Namaczać nie dłużej niż przez 6 godzin w przypadku białych tkanin oraz nie dłużej niż 1 godzinę w przypadku kolorowych. Po namaczaniu należy bardzo dokładnie wypłukać tkaninę. Nie przepełniać bębna pralki. Odplamiacz można stosować do tkanin białych i kolorowych. W przypadku tkanin o nietrwałych kolorach zaleca się sprawdzić trwałość barwnika nanosząc niewielką ilość płynu na ukrytą jej część. Następnie spłukać i poczekać do wyschnięcia. Nie używać jeśli kolor tkaniny ulegnie zmianie. Przestrzegać zaleceń producentów odzieży. Po użyciu odplamiacza nie wystawiać tkaniny na działanie słońca. Nie stosować w przypadku zalecenia prania chemicznego. Nie używać bezpośrednio na metalowe guziki czy klamerki. Przechowywać w pozycji pionowej. Stosować odplamiacz tylko razem z proszkiem lub mleczkiem Lovela. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się po opiekę lekarza.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.

Dane producenta/dystrybutora

Reckitt Benckiser S.A., ul. Okunin1, 05-100 NOwy Dwór Mazowiecki Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovela Odplamiacz w żelu do ubranek niemowlęcych i dziecięcych 1 l

  • Producent: Lovela
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627055542
  • EAN: 5900627055542
  • Wymiary: 24 x 13 x 7 cm