Ludwik Płyn do mycia szyb i luster Ecolabel Zielona herbata i jaśmin 750 ml

Ludwik ekologiczny płyn do szyb i luster spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Unikalna formuła Vinegar System efektywnie usuwa wszelkie zabrudzenia i zacieki, gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia....

13.99

Cena za L : 18.65zł

Dodaj do schowka

Opis

Ludwik ekologiczny płyn do szyb i luster spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Unikalna formuła Vinegar System efektywnie usuwa wszelkie zabrudzenia i zacieki, gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. Dzięki niej szyby i lustra pozostają czyste i lśniące, bez zacieków i smug. Skuteczność mycia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze.

Składniki - Ludwik Płyn do mycia szyb i luster Ecolabel Zielona herbata i jaśmin 750 ml

Aqua, Isopropyl alcohol, PPG-2 Propyl Ether, Acetic acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Silicon dioxide, hexyl D-glucoside, C9-11 PARETH-2, parfum

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniach krytych, suchych, w temperaturze 5-40°C. Opakowania powinny być zabezpieczone przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, ustawione w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od urządzeń grzewczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn do mycia szyb i luster Ecolabel Zielona herbata i jaśmin 750 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498026931
  • EAN: 5900498026931
  • Wymiary: 28.1 x 10.5 x 6.1 cm

Inni Klienci kupili również