Magiczna kraina. Malowanka z pisakiem wodnym

Książeczka Magiczna Kraina od firmy PASO to kolorowanka z pisakiem wodnym dedykowana najmłodszym dzieciom. Przeróżne kształty, kolory i obrazki pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym...
13,49 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,54 zł

Opis

Książeczka Magiczna Kraina od firmy PASO to kolorowanka z pisakiem wodnym dedykowana najmłodszym dzieciom. Przeróżne kształty, kolory i obrazki pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją będą zamieszczone na kartach wierszyki i zagadki dotyczące oraz ćwiczenia w szukaniu i liczeniu elementów. Cechy: oprawa: twarda, ilustracje zmieniające kolor, dołączony pisak wodny, liczba stron: 8, format: 15,5x19cm, wiek: 4+.

Anna Podgórska to autor książki "Magiczna kraina. Malowanka z pisakiem wodnym".

"Magiczna kraina. Malowanka z pisakiem wodnym" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 2-2 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja "Magiczna kraina. Malowanka z pisakiem wodnym" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.