Małe Wielkie Sprawy Przerwa od internetu

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Tym razem myszka Daisy Minnie ma...
8,16 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,34 zł

Opis

Książka dla dzieci z serii DISNEY. Małe wielkie sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być super przygodą! Tym razem myszka Daisy Minnie ma problem z internetem. Internet jest super – zapewnia rozrywkę, ułatwia zakupy… Ale życie nie kończy się na Internecie. Jak spędzać czas bez wyświetlacza przed oczami? Jak sobie poradzić bez dostępu do sieci? Z pomocą Daisy Minnie i jej siostrzenice przekonają się, że to całkiem proste! Cechy: liczba stron: 24, oprawa: miękka, format: 19x18,8cm, wiek: 3+.

Książeczka "Małe Wielkie Sprawy. Przerwa od Internetu" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Publikacja pt. "Małe Wielkie Sprawy. Przerwa od Internetu" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie kolekcji krótkich bajek to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza zakres słownictwa dziecka.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Jest to dość krótka książka - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Małe Wielkie Sprawy. Przerwa od Internetu" opublikowało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.