Małgosia z ulicy Czereśniowej

Małgosia z ulicy Czereśniowej kocha książki. Kiedy czyta, zapomina o całym świecie. Ale świat potrafi o sobie przypomnieć... Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami, park i kawiarnia. Papuga, koty, dzieci,...
18,66 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,11 zł

Opis

Małgosia z ulicy Czereśniowej kocha książki. Kiedy czyta, zapomina o całym świecie. Ale świat potrafi o sobie przypomnieć...

Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami, park i kawiarnia. Papuga, koty, dzieci, rodzice, sroki, pingwiny i zakonnice. Rowery, traktor, skutery, auta, czasem przejedzie z hukiem śmieciarka...

Ile tu ludzi! Widzisz Małgosię? To ta, co idzie z książką przed nosem.

Wierszowana książeczka o bohaterach kultowej serii wyszukiwanek. Dla małych fanów ulicy Czereśniowej i dla tych, którzy jej jeszcze nie znają.

Za treścią tytułu "Małgosia z ulicy Czereśniowej" stoi Rotraut Susanne Berner.

Książka pt. "Małgosia z ulicy Czereśniowej" została zakwalifikowana do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Kolekcja krótkich form to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 2-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź także inne książki z cyklu "Ulica Czereśniowa".

Jest to bardzo krótka książka - ma 14 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Małgosia z ulicy Czereśniowej" opublikowało Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.