Edward i Agnieszka z ulicy Czereśniowej

Pamiętacie Edwarda z Czereśniowej? To ten roztargniony biegacz, który ciągle ma jakieś przygody. A to coś zgubi, a to się przewróci... Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia,...
18,66 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,11 zł

Opis

Pamiętacie Edwarda z Czereśniowej? To ten roztargniony biegacz, który ciągle ma jakieś przygody. A to coś zgubi, a to się przewróci... Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami, park i kawiarnia. Papuga, koty, dzieci, rodzice, sroki, pingwiny i zakonnice. Rowery, traktor, skutery, auta, czasem przejedzie z hukiem śmieciarka... Ojej, ktoś skórkę z banana rzucił? Zaraz się Edward na niej przewróci!

Wierszowana książeczka o bohaterach kultowej serii wyszukiwanek. Dla małych fanów ulicy Czereśniowej i dla tych, którzy jej jeszcze nie znają.

Za treścią historyjki "Edward i Agnieszka z ulicy Czereśniowej" stoi Rotraut Susanne Berner.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Edward i Agnieszka z ulicy Czereśniowej". Krótka forma to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 2-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź też następne bajki z cyklu "Ulica Czereśniowa".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 14 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Edward i Agnieszka z ulicy Czereśniowej" udostępniło Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Edward i Agnieszka z ulicy Czereśniowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>