Za treścią książeczki "Maluję i zgaduję. Nasi ulubieńcy" stoi Elżbieta Korolkiewicz.
Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Maluję i zgaduję. Nasi ulubieńcy". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikacji kształtów. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić nastrój.
Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.
Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka dziecka.
Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.
Publikacja "Maluję i zgaduję. Nasi ulubieńcy" została udostępniona przez Wydawnictwo Awm. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.