Maluszkowe malowanie. Samoloty

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
1,22 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1,19 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują samoloty!

Tytuł "Maluszkowe malowanie. Samoloty" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Maluszkowe malowanie. Samoloty". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 2 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

"Maluszkowe malowanie. Samoloty" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.