Maluszkowe malowanie. Ogród wróżek

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
1,22 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1,11 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują ogród!

Książeczka "Maluszkowe malowanie. Ogród wróżek" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Maluszkowe malowanie. Ogród wróżek". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Przedszkolaki w wieku 2-5 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

"Maluszkowe malowanie. Ogród wróżek" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.