Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 2

Jest to druga część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy czwartej. Zastosowano w nim dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, które rozwijają zainteresowanie przedmiotem, rozbudzają kreatywność, kształtują samodzielność i umiejętność...
10,55 * 10,98 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,72 zł

Opis

Jest to druga część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy czwartej. Zastosowano w nim dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, które rozwijają zainteresowanie przedmiotem, rozbudzają kreatywność, kształtują samodzielność i umiejętność pracy zespołowej oraz uczą posługiwania się nowoczesną technologią. Zeszyt zawiera zadania o różnym stopniu trudności i różnej formie: otwarte i zamknięte, wykorzystujące rozmaite źródła danych (np. schematy, tabele, grafiki), wiążące się z analizą tekstu.

Dzięki publikacji każdy uczeń klasy czwartej:

  • rozwinie swoje umiejętności matematyczne,
  • poczuje satysfakcję z nauki (zeszyt zawiera duży wybór poleceń łatwiejszych i trudniejszych),
  • wyćwiczy umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań.

Na końcu każdego działu znajduje się zestaw zadań powtórzeniowych (Czy już to umiem?).

W zeszycie dodatkowo zamieszczono wkładkę z elementami do wycinania, które ułatwią naukę.

Treści i zadania są zgodne z nową podstawą programową i uwzględniają ostatnie zmiany wprowadzone w tym dokumencie.

Spis działów:

4. Działania pisemne na liczbach naturalnych

5. Wielokąty

6. Ułamki zwykłe

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 2"?
Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski, Agnieszka Gleircher to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 2 została przygotowana przez Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Książka liczy 120 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony gracz na polskim rynku wydawniczym. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało gigantyczną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z uznanymi ekspertami i naukowcami. Oferta wydawnictwa obejmuje różne serie podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dedykowane wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, którym jest matematyka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>