Mixa Cica Repair bogaty balsam do ciała do skóry bardzo suchej 400 ml

Dzień po dniu działanie szkodliwych czynników zewnętrznych wysusza i podrażnia skórę. Mogą pojawić się na niej oznaki dyskomfortu, takie jak szorstkość i łuszczenie. Aby łagodzić takie objawy i zapobiegać ich pojawianiu się, skóra potrzebuje regeneracji. Odkryj pierwszy Bogaty balsam do ciała Cica...

28.55

Cena za L : 71.38zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzień po dniu działanie szkodliwych czynników zewnętrznych wysusza i podrażnia skórę. Mogą pojawić się na niej oznaki dyskomfortu, takie jak szorstkość i łuszczenie. Aby łagodzić takie objawy i zapobiegać ich pojawianiu się, skóra potrzebuje regeneracji. Odkryj pierwszy Bogaty balsam do ciała Cica Repair Mixa, który odżywia skórę, intensywnie ją wzmacnia, łagodzi jej szorstkość, suchość i łuszczenie.

Skoncentrowane składniki: 5% mocznik + panthenol - Składniki znane w farmacji o właściwościach odbudowujących i nawilżających. 

Ryzyko alergii: Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. HIPOALERGICZNY.

Rezultaty: Skóra jest natychmiast odżywiona, zregenerowana i gładsza w dotyku. Uczucie ściągnięcia i swędzenia zostaje ukojone. Skóra odzyskuje poczucie komfortu, wydaje się odmieniona, jak nowa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mixa Cica Repair bogaty balsam do ciała do skóry bardzo suchej 400 ml

  • Producent: Mixa
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3600550978698
  • EAN: 3600550978698