Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia w domu!

  • Fiona Watt
  • Wydawnictwo Olesiejuk
  • 9788327483874
  • 1 dzień + czas dostawy
Seria dużych książek, w których na każdej stronie kryją się obrazkowe wyszukiwanki.Dzieci będą się świetnie bawić, ćwicząc przy tym porównywanie, liczenie i rozpoznawanie kolorów.
32,19 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,74 zł

Opis

Seria dużych książek, w których na każdej stronie kryją się obrazkowe wyszukiwanki.
Dzieci będą się świetnie bawić, ćwicząc przy tym porównywanie, liczenie i rozpoznawanie kolorów.

Za treścią książeczki "Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia w domu!" stoi Fiona Watt.

Oryginalny tytuł omawianej pozycji to Very first book of things to spot at home.

"Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia w domu!" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Dzieci w wieku 2-2 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 30 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia w domu!" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.