Mój lekturownik. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 7

Nowoczesna i uniwersalna publikacji, która zawiera różnorodny zestaw zadań dedykowany wszystkim lekturom obowiązkowym, co ułatwia przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Szeroki wybór zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, umożliwia zaangażowanie wszystkich uczniów zgodnie z ideą edukacji...
28,55 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,14 zł

Opis

Nowoczesna i uniwersalna publikacji, która zawiera różnorodny zestaw zadań dedykowany wszystkim lekturom obowiązkowym, co ułatwia przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Szeroki wybór zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, umożliwia zaangażowanie wszystkich uczniów zgodnie z ideą edukacji włączającej.

W publikacji znajdują się ćwiczenia sporządzania notatek graficznych, schematów i map myśli, podsumowujących pracę z treścią lektury.

Kody QR wykorzystane w zeszycie ćwiczeń zawierają interaktywne quizy oraz filmy dostosowane do współczesnego ucznia.

Lektury ułożono według przejrzystego kryterium rodzaju literackiego, dzieląc je na dramat, epikę, lirykę oraz gatunki synkretyczne, a w ramach rodzaju według kolejności alfabetycznej nazwisk autorów.

Mój lekturownik nie tylko sprawdza znajomość treści danej lektury, ale również rozwija kompetencje językowe i umiejętności tworzenia różnych form wypowiedz (opowiadanie, rozprawka, wpis na bloga czy list), co pomaga w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.

Szczegóły - Mój lekturownik. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 7

  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2023
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 152
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788302213038
  • ISBN: 9788302213038

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>