Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń

W zeszycie ćwiczeń "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4" znajdują się różnorodne i atrakcyjne ćwiczenia, m.in. krzyżówki, rebusy, gry, escape roomy, infografiki do uzupełnienia, które pomogą zindywidualizować nauczanie. Zadania trudniejsze są oznaczone specjalnym piktogramem....
20,99 * 21,93 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,95 zł

Opis

W zeszycie ćwiczeń "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4" znajdują się różnorodne i atrakcyjne ćwiczenia, m.in. krzyżówki, rebusy, gry, escape roomy, infografiki do uzupełnienia, które pomogą zindywidualizować nauczanie. Zadania trudniejsze są oznaczone specjalnym piktogramem. Po każdym rozdziale znajduje się sketchnotka podsumowująca najważniejsze informacje. Zadaniem ucznia jest uzupełnienie jej treści, co pomaga mu jeszcze lepiej utrwalić wiadomości. Zeszyt ćwiczeń skorelowany jest z podręcznikiem "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Podręcznik".

Nowa oferta do języka polskiego, która wyróżnia się spójną koncepcją dla klas 4-8, funkcjonalną formą, innowacyjnym przekazem, uwzględniającym potrzeby poznawcze współczesnego ucznia. Koncepcja cyklu została oparta na wartościach - każdy rozdział prezentuje inną wartość, która jest powiązana z treściami oraz tekstami literackimi realizowanymi na poszczególnych lekcjach. Na końcu każdego podręcznika jest wydzielony Lekturownik, który pozwala nauczycielowi na elastyczność i omawianie lektur w dogodnym czasie.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń"?
Izabella Bartol, Jagoda Najmanowicz-Michalak, Magdalena Biskupska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń" została przygotowana przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
142: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) to jedno z najstarszych wydawnictw na terenie Polski, które rozpoczęło swoją działalność w 1945 r. Od wydania pierwszego podręcznika, opublikowano ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie przekraczającym 2 miliardy sztuk. Obecnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem uznanych metodyków, naukowców i ekspertów. Poza tradycyjnymi wydaniami ma w asortymencie również serwis internetowy WSiPnet z e-podręcznikami, a także Klub Nauczyciela.

Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł ten należy do serii "Zamieńmy słowo".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>