Moja pierwsza encyklopedia

Z Moją pierwszą encyklopedią można bez wychodzenia z domu zwiedzić Polskę, wyruszyć w podroż kosmiczną, zrozumieć zmienność pogody i poznać wiele ciekawych gatunków zwierząt! Młody czytelnik będzie miał też okazję dowiedzieć się między innymi, czym różni się triceratops od tyranozaura, który z...
15,47 * 24,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,30 zł

Opis

Z Moją pierwszą encyklopedią można bez wychodzenia z domu zwiedzić Polskę, wyruszyć w podroż kosmiczną, zrozumieć zmienność pogody i poznać wiele ciekawych gatunków zwierząt! Młody czytelnik będzie miał też okazję dowiedzieć się między innymi, czym różni się triceratops od tyranozaura, który z domowych kotów nie lubi się opalać i co ma wspólnego korek z lasem.

Fascynująca treść w wyjątkowo przyjemnej dla oka oprawie graficznej - doskonałe narzędzie do rozbudzenia głodu wiedzy!

Za treścią historyjki "Moja pierwsza encyklopedia" stoi Zespół redakcyjny Wydawnictwa GREG.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających ciekawe zagadnienia. "Moja pierwsza encyklopedia" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to średniej długości publikacja - ma 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Moja pierwsza encyklopedia została udostępniona przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Moja pierwsza encyklopedia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>