Moja wielka wyszukiwanka. Na placu budowy

Dla tych, którzy chcą poznawać świat. Dla tych, którzy lubią pojazdy i place budowy. Dla tych, którzy cieszą się, wyszukując szczegóły na kolorowych ilustracjach. 11 ilustracji ukazujących place budowy, pojazdy i maszyny budowlane. Obok każdej planszy krótkie, przystępnie przedstawione informacje...
33,90 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,63 zł

Opis

Dla tych, którzy chcą poznawać świat.

Dla tych, którzy lubią pojazdy i place budowy.

Dla tych, którzy cieszą się, wyszukując szczegóły na kolorowych ilustracjach.

11 ilustracji ukazujących place budowy, pojazdy i maszyny budowlane. Obok każdej planszy krótkie, przystępnie przedstawione informacje na temat prac oraz nazwy zawodów, przyrządów, pojazdów i maszyn przy obrazkach zachęcających do zabawy w wyszukiwanie.

Kartonowa, trwała książka dla maluchów i przedszkolaków.

W serii:

  • Moja wielka wyszukiwanka. Dzień i noc
  • Moja wielka wyszukiwanka. Zwierzęta świata
  • Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy
  • Moja wielka wyszukiwanka. Przedszkole
  • Moja wielka wyszukiwanka. Mój dzień

Autorem tytułu "Moja wielka wyszukiwanka. Na placu budowy" jest Susanne Gernhäuser.

W oryginale książka ma tytuł: Mein grosses Sachen suchen.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Moja wielka wyszukiwanka. Na placu budowy". Kolekcja krótkich historii to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Ta pozycja to wydanie 1. w jęz. polskim. Pierwotnie pozycja została napisana w jęz. niemieckim. Za przekład publikacji na polski odpowiada Anna Horosiewicz

Jest to krótka książka - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Moja wielka wyszukiwanka. Na placu budowy" została opublikowana przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.