Moje pierwsze ang. słówka. Ubrania

Seria Moje Pierwsze Angielskie Słówka to zbiór książeczek edukacyjnych, dzięki którym dziecko od najmłodszych lat oswaja się z językiem angielskim. Z uwagi na duże kłopoty naszych milusińskich z "czytaniem" klasycznego zapisu fonetycznego zastosowaliśmy jego uproszczoną postać, coraz bardziej...
4,75 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,13 zł

Opis

Seria Moje Pierwsze Angielskie Słówka to zbiór książeczek edukacyjnych, dzięki którym dziecko od najmłodszych lat oswaja się z językiem angielskim. Z uwagi na duże kłopoty naszych milusińskich z "czytaniem" klasycznego zapisu fonetycznego zastosowaliśmy jego uproszczoną postać, coraz bardziej popularną. Każde hasło zostało zilustrowane zabawnym rysunkiem.

Studio Fenix jest autorem tytułu "Moje pierwsze ang. słówka. Ubrania".

Jeśli pragniesz, by Twój maluch możliwie najwcześniej rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Moje pierwsze ang. słówka. Ubrania". Publikacja w łatwy i wesoły sposób poszerza liczbę znanych obcych słów. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź także następne części z cyklu "Angielskie słówka".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Moje pierwsze ang. słówka. Ubrania" opublikowało Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.